Description
MAGAZINE XDM 9MM 19RD BS2

$41.99
In stock
MAGAZINE XDM 9MM 19RD BS2
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 3.5 × 1.5 in |
| Brand | Springfield armory |
| Caliber | 9mm luger |
| Capacity | 19 rounds |
| Finish | Stainless steel |
| Type | Handgun magazine |
| Material | Stainless steel |
| Compliance magazine type | Handgun magazine |
| Model fit | Xdm compact |
| Series | Compact |
| Package quantity | 1 |
| Compliance item type | Magazines |