Additional information
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.4 × 3.4 × 1.4 in |
| Application | Centerfire pistol |
| Brand fit | Springfield |
| Caliber | 9mm luger |
| Capacity | 7 |
| Color | Stainless steel |
| Material | Stainless steel |
| Finish | Stainless steel silver |
| Type | Magazine |
| Series | Replacement magazine |
| Fits | Xd-s |
| Hazard ground | 2024-04-24t00:00:00+00:00 |
| Magazine finish | Stainless steel |
| Package quantity | 1 |








